Turqi, vret përdhunuesin, i shëtit kokën në shesh

0
183

E përdhunuar një herë në javë për muaj të tërë nga një burrë që hynte në shtëpinë e saj natën dhe më pas e kërcënonte se do të shpërndante fotot e saj nudo.

Kur iu sos durimi dhe vendosi të hakmerrej, Nevin Y’nin, 26 vjec, turke, ka shoshitur me goditje përdhunuesin e saj, i ka prerë kokën dhe më pas e ka qarkulluar në sheshin e qytetit.

Nevin, tashmë në burg, pret një fëmijë nga përdhunuesi i saj.

Ndërsa kërcënon me vetëvrasje nëse autoritetet nuk i japin lejën për të abortuar edhe pse e ka kaluar kohën që lejon ligji prej 10 javësh.  /tch/kohaislame