Vezë të mbushura

0
294

Përbërësit: 5 veze te ziera, 2 luge majonez, 1 luge uthull, 2 luge vaj, koper dhe piper.

Përgatitja: Marim vezet i pastrojme,dhe i ndajme ne mes.Marim te kuqet i hedhim ne nje tas dhe te gjithe perbersit e tjere dhe i berziejme mire te behen si krem.Me ndihmen e nje luge te vogel mbushim te bardhat e vezeve. /albeu