Zhduket një person në Pejë

Një qytetar nga Peja ka raportuar në Policinë e Kosovës se që nga e shtuna djali i tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë duke kryer hetime lidhur me rastin e zhdukjes së fëmijës rom.

Në ndërkohë, policia njofton se në 24 orët e fundit janë arrestuar 19 persona dhe janë shënuar 49 aksidente trafiku.

Artikulli paraprakDemarkacioni nuk do të jetë në rend të ditës së Kuvendit as të enjten
Artikulli vijuesHadithi i Profetit Muhamed në kapelën e diplomimit të vajzës së Obamas