Bernard Berisha i shënon Zenitit dhe bie në sexhde (VIDEO)

0
782
Javë e bereqetshme për futbollistët e Përfaqësueses së Kosovës në ekipet e tyre.

Pas Arbër Zenelit dhe Bersant Celinës, golin e ka gjetur edhe Bernard Berisha në Rusi.

Berisha ka shënuar nga penalltia ndaj gjigantëve rus, Zenitit.