Burri therrë me thikë gruan në mes të Shkupit

0
117

Një dramë tragjike familjare ka ndodhur mbrëmë në Shkup, me ç`rast burri ka therrë me thikë bashkëshorten e tij dhe më pas është larguar nga krimi.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Shkupit, kur nga arsye të panjohura, burri ka therrur me thikë bashkëshorten. Ai më pas ka ikur në drejtim të panjohur. Viktima menjëherë është dërguar në klinikën e Shkupit dhe se është në gjendje të rëndë shëndetësore. (INA)/kohaislame