Kastriot Myftaraj: Meka e Medina të goditen nga bombat atomike!

Gazetari Kastriot Myftaraj, i njohur për artikujt e tij kontrovers, ka propozuar që të hidhen bomba atomike në Medinë e Mekë, për ta zgjidhur...

Kleriku katolik shqiptarë vajton ushtarët e grushtit të shtetit?!

Siç është vënë re prej shumëkujt, viktimat e sulmeve terroriste në Europë marrin jehonë të pakrahasueshme me ato të Turqisë, për shembull, madje edhe...

Për herë të parë në Tiranë: Ja fotot e tmerrit!

Ekspozita me 200 foto tronditëse, në Tiranë: Dhoma e torturave në stacionin e policisë serbe; Prill 1999, kamioni frigorifer me civilë shqiptarë të ngrirë,...

Jul Deda ka një porosi për ty

Është i njohur për humorin e tij në trevat shqiptare. Aktori Julian Deda, shpeshherë di të jetë serioz. Ai për shumë gjëra serioze ka...

E rrallë, besimtari dhuron 250 mijë euro truall, në plane një xhami për Paskuqanin

Prej ditës së sotme, Myftinia e Tiranës është bërë pronare e një trualli prej 1400 metër katrorë në Paskuqan, dhuratë kjo nga një besimtar...

Ermal Mamaqi nuk ka ndryshuar mendim për komunitetin LGBT: Ja çfarë ka thënë sot…

Moderatori Ermal Mamaqi ka deklaruar edhe më parë se është kundër martesave gay. Edhe pse atëherë u komentua shumë nga fansat e tij që...

Deputetja e PS-së, një besimtare e devotshme

Është 32 vjeç, e diplomuar në Menaxhim Biznes dhe e orientuar drejt bindjeve të majta .Rrugën e saj drejt politikës e ka filluar si...

Mërgim Mavraj përgjigjet për reklamën e birrës dhe agjërimin e Ramazanit (VIDEO)

Mërgim Mavraj është një nga futbollistët më fjalëpakë në kombëtaren tonë, por çdo veprim e tij përbën lajm. I gjendur ne vëmendjen maksimale te...

Fjala e Kerryt shkon në vend, mbërrinë muxhahedinët në Shqipëri

Kanë mbërritur autobusët e parë me muxhahedinë në Tiranë. F Ata kanë zbarkuar pas “Casa Italias” dhe do të strehohen në pallatet që shteti ka...

Dhjetëra vajza nga Shqipëria erdhën në Rashkë që të njihen me djemë serbë

Agjencionet “Merli 2008″ nga Shkodra  ‚Stara Rashka‘ nga Beogradi kanë organizuar gjatë festës së Vidovdanit një udhëtim për dhjetëra vajza nga rajone të ndryshme...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...