video

Super grabitja e bankës në Shqipëri, për 3 minuta janë vjedhur 23 mijë euro(Video)

Vetëm për 3 minuta kanë arritur të realizojnë grabitjen e 23 mijë eurove, në një bankë shumë pranë Komisariatit të policisë në Laç. Me...

Sigurimi i Shtetit, kërkohet hapja e dosjes së Berishës

Ish të përndjekurit politikë kërkojnë identifikimin e bashkëpunëtorëve të ish-Sigurimit të Shtetit, të maskuar prej 25-vitesh si ish të persekutuar, disidentë dhe antikomunistë të...

Fjalimi i Myftiut të Shkodrës për Fitër Bajramin 1437/2016

Të dashur e të shtrenjtë vëllezër dhe motra muslimanë Falënderimet e plota dhe madhështia absolute i takojnë vetëm All-llahut të Madhëruar, Zotit të të Vetëm...
video

Valbona – Shikoni shkatërrimin e paralajmëruar të perlës shqiptare

Ka një vit që hidrocentralet e para po hedhin shtat në Parkun Kombëtar të Valbonës. Ka një vit që nuk ka më Valbonë! Lugina e Valbonës...

Largimi i biznesmenit libanez, prokuroria sekuestron pronën tek Gjiri i Lalzit

Prokuroria e Durrësit ka sekuestruar pronën në Gjirin e Lalzit, ku ishte planifikuar të realizohej një investim prej 450 mln dollarësh me ndërtimin e...

Andi Lila: “Uroj besimtarët musliman një muaj të gëzueshëm Ramazani”.

“Uroj besimtarët musliman një muaj të gëzueshëm Ramazani”. Pikërisht me këto fjalë e mbylli konferencën e tij për mediat njëri prej dy personazheve kuqezi...

‘Evropa i ka izoluar kosovarët’

Kryeministri Rama, i cili ndodhet në Gjermani, duke folur në një takim të fondacionit “Friedrich Ebert” tha se ne e dëshirojmë Bashkimin Evropian, kur...

Maks Velo: E dashura më shkatërroi jetën…

Arkitekti Maks Velo, i ftuar në emisionin “Wake up” në “Top Channel” sot në mëngjes, ka treguar sesi ish e dashura e tij i...

Sekuestrohen 10 kg kanabis në portin e Durrësit

10 kg kanabis sativa janë sekuestruar në një makinë në Portin e Durrësit. Burime zyrtare bëjnë të ditur se është vënë në pranga pronari...

Tërmeti dridh Malin e Zi,Prishtinën dhe Tiranën

Një tërmet sapo u ndie në Prishtinë. Tërmeti ndodhi rreth orës 11:47. Shemsi Mustafa nga Instituti Sizmik i Kosovës ka bërë me dije për Telegrafin...

Na ndiqni

166,487NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...