Behrami fyhet në baza racore

Mesfushori kosovar i Napolit, Valon Behrami, është fyer në baza racore nga tifozët e Lazios, në ndeshjen që zhvilluan këto dy skuadra të shtunën...

Ekipi i Xhamisë shqiptare, sot kampionë në Austri!

Ishin takuar në një xhami në Austri. Dhe, aty disa të rinj shqiptarë e kishin formuar një ekip të futbollit të vogël, por sot...

Skandaloze: Gjesti i ulët i Blerand Stavilecit, refuzon t’ia japë dorën Art Gashit (Video)

Në ndeshjen e katër finale të Play Off në Supërligën e Basketbollit të Kosovës, mes Sigal Prishtinës dhe Pejës, ka ndodhur një gjest i...

Mbahet ceremonia e hapjes së Lojërave Olimpike Rio 2016

Me ceremoninë e hapjes kanë filluar zyrtarisht Lojërat Olimpike Rio 2016. Në ceremoninë e zhvilluar në stadiumin Maracana pas shfaqjeve u mbajt parada e...

FFK-ja nuk shpreson në votën pro të Zvicrës (Live)

FFK-ja nuk shpreson në votën pro të Zvicrës Burime pranë Federatës së Futbollit të Kosovës kanë pohuar se nuk shpresojnë në votën e Zvicrës për...

Nasri: Guardiola me fat që do të punojë me mua

Samir Nasri është i vendosur të qëndrojë te Manchester City dhe ka thënë se Pep Guardiola është “njeri me fat” nëse vendos të punojë...

Ronaldo dhe Reali takojnë refugjatin sirian të goditur nga kameramania

Real Madridi vazhdon veprimet humane – pas ndihmës së madhe të shprehur ndaj refugjatëve sirianë – klubi mbretëror ka ftuar për një turne në...

Tifozi tap në stadium

Në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet qartë një tifoz nga shkallët e stadiumeve shqiptare, i cili nuk po shpreh ndonjë interes...

Shqiptari që flet 7 gjuhë: Sa vështirë të luash kundër atdheut

Ai është një nga lojtarët më të mirë të ekipit të Leverkusenit në Gjermani dhe pretendent për një titull me ekipin e tij. Admir Mehmedi,...

Barcelona fiton, por gjithçka mbetet e hapur

Barcelona ka arritur të përmbys rezultatin duke fituar ndeshjen me rezultat 2-1. Skuadra e Atletico Madridit e nisi më mirë takimin kur arriri të shënojë...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...