“Çfarë do t’iu thotë sot Ahmeti të rinjve, pas rezillëkut që ndëgjuam?”

“Ali Ahmeti sot paska takim ne ora 17 me te rinjet ne Qendren Kulturore Informative ne Shkup. Athua cfare do t’ju thote atyre pas rezillekut qe ndegjuam?…
E ne e pyetshim veten, athu si ua kane zen bishtin me dere VMRO-ja partnerit shqiptare ne pushtet BDI… ‪#‎TurpRezil‬”, – shkruan gazetari, Muhamed Zekiri.

Artikulli paraprakPrani e shtuar policore në Llojan në ndjekje të emigrantëve
Artikulli vijuesIbrahimi i BESËS: BDI parti e maniakëve seksualë, e të pamoralshmëve dhe perverësve?