E rrahu për borxh

0
203
Një person është arrestuar në Vrellë të Istogut pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi ka sulmuar fizikisht viktimën duke e goditur me një mjet të fortë.
Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe më pas ka kërkuar ndihmën mjekësore, njofton Policia e Kosovës.
Policia ka bërë të ditur se nga i dyshuari është konfiskuar një thikë dhe një prej lotësjellës. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.