Erdogan bën thirrje për njohje

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan godet ashpër shtetet islamike që nuk e kanë njohur Kosovën. Fjalimi u mbajt në Samitin e Organizatës për Bashkëpunim Islamik.

https://www.youtube.com/watch?v=u7S-cuRDEh8

Artikulli paraprakPërse rekomandohet zgjimi herët në mëngjes? Ja dobitë dhe manuali
Artikulli vijuesReis Fejziç mban premtimin e dhënë Erdoğanit