Futsall, Kosova dy miqësore me Turqinë

Përfaqësuesja e Kosovës në futsall do t’i zhvillojë dy ndeshje miqësore me përfaqësuesen e Turqisë.

Dy ndeshjet miqësore do të zhvillohen në Turqi, më 14 dhe 15 prill. Kështu ka bërë të ditur për gazetën përgjegjësi i përfaqësuesve në FFK, Artan Govori.

Kosova me Turqinë u përball edhe në muajin shkurt në turneun e futsallit “Adem Jashari”.

Artikulli paraprakProkuroria kërkon 152 vjet burgim për imamët e akuzuar për terrorizëm
Artikulli vijuesJu duhet The Muslimy App