Gjendet një person i vrarë në një lokal në Elbasan

Mëngjesin e sotëm një person është gjetur i pajetë në një lokal në Elbasan. Sipas të dhënave të para mësohet se ai është gjetur i vdekur në lokal, por ende nuk ka të dhëna rreth identitetit të tij.

Ata që e kanë parë ashtu të pajetë kanë njoftuar policinë, e cila ka shkuar me urgjencë në vendin e ngjarjes dhe po heton rreth saj. /albeu

Artikulli paraprakStudiuesi amerikan: Ja pse dhuna e ISIS bie ndesh me porositë e Profetit Muhamed
Artikulli vijuesDubai: 1miliard $ për kullën më të lartë në botë