Gjendet trupi i pajetë i 16 vjeçarit

0
144

Është gjetur trupi i pajetë i djaloshit 16 vjeçar Albert Ferki Shala nga komuna e Vushtrrisë, i cili ditë më parë ishte shpallur si person i humbur edhe nga Policia e Kosovës.

Lajmin për Indeksonline e kanë konfirmuar familjarët e Albertit duke treguar se ata e kanë parë trupin e tij dhe kanë bërë identifikimin.
Viktima është gjetur pa jetë në lumin Sitnica./indeksonline/.kohaislame