Hyseni në Bruksel, me ftesë të PPE

0
288

Me ftesë të Grupit të Partive Popullore Evropiane të Parlamentit Evopian, ish-ministri i Jashtëm,  Skënder Hyseni, njeherësh deputet dhe anëtar i Kryesisë së LDK-së, do të marrë pjesë në Konferencën me temën „Ballkani – ecja drejt integrimit evvopian“, që do të mbahet në Bruksel./koha/kohaislame