Ju dha lamtumira e fundit aktorit të njohur, Blerim Peci

0
316

Pas një sëmundje, ka vdekur sot aktori i njohur i humorit Blerim Peci.
Aktori sot është përciellur për në banesën e fundit, ndërsa shumë familjar e miq kanë ardhur për t’i dhënë lamtumirën e fundit.

Në ceremoninë e varrimit e cila po zhvillohet në këto momente në fshatin Shipol të Mitrovicës, po marrinë pjesë shumë figura të njohura nga arti dhe politika.

Peci ndërroi jetë sot në moshën 44 vjeçare pas një sëmundje në melçi.