Kombëtarja kundër Austrisë – Mavraj thotë: Me Bismilah

Mërgim Mavraj ka postuar foto në rrjetein social Facebook në airoport ku nisen drejt Austrisë për ta luajtur ndeshjen e radhës miqësore si parapërgaditje për Euro 2016 ai i përshëndet tifozët e kombëtares “me bismilah” siç e ka shkruar!

Me emër të Allahut drejt Austrisë.

Artikulli paraprakSulmet Teroriste dhe disa shqiptarë që nxjerrin vnerë kundër Islamit.
Artikulli vijuesÇka po “zien” Ivanov me xhihadin në Maqedoni