Majlinda Kelmendi në finale

Majlinda Kelmendi ka kaluar në finale duke e mposhtur Annabelle Euranie nga Franca.

Xhudistja jonë është treguar më e zonja se kundërshtarja e saj që u ndëshkua për pasivitet dy herë.

Ajo do të ndeshjet në finale me Priscilla Gneto në finale.

Artikulli paraprakBullgaria miraton ligjin që detyron qytetarët të dalin në zgjedhje
Artikulli vijuesThaçi: Sipërmarrja dhe prona private janë themel i zhvillimit të Kosovës