Mirsad Ndrecaj, komandant NATO, duke e thirr ezanin (Video)

0
310
Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku besohet se Mirsad Ndrecaj e thirr ezanin në një xhami. Ndrecaj bashkë me Beg Rizajn janë dy luftëtarët më të përfolur ditëve të fundit për betejën e Kumanovës.
Mirsad Ndrecaj i njohur si komandant NATO dhe Beg Rizaj i njohur si komandant Begu deri dje kanë rezultuar të zhdukur, por dje u konfirmuar se ata të dy janë mesin e 10 të vrarëve në Lagjen e Trimave në Kumanovë, në luftimet 32 orëshe me forcat maqedonase