Një 18-vjeçar nga Ferizaj humb jetën në Ulqin

0
334

Një i ri nga Ferizaj, i moshës 18-vjeçare, ka humbur jetën në Ulqin pas përplasjes së dy xhetskive në plazhin e madh.

Ngjarja ka ndodhur sot në orët e pasdites. Zyrtarët e Policisë dhe të Qendrës spitalore në Tivar kanë bërë të ditur se i lënduari tjetër, vëllai i viktimës, është jashtë rrezikut për jetë.

Dy të rinjtë, bashkë me prindërit po kalonin pushimet në Ulqin.

Viktima kishte shtetësi të Belgjikës.