Sançez një hap më afër Interit

Sipas raportimeve në mediat italiane, 24 vjeçari ka pranuar ta ulë në 4 milion pagën sezonale me qëllim që të ketë mundësi të luaj rregullisht.

Kjo është tentativa e dytë e Ibteri për të afruar Sançezin, pasi dështoi në vitin 2011. Asokohe Barcelona ndërhyri me 40 milionë euro dhe e mori kilianin nga Udineze.

Poashtu sipas këtyre mediave, drejtuesit zikaltër synojnë të përforcojnë sulmin edhe me talentin e Totenhemit, Aron Lenon, ndërsa për mesfushën dhe mbrojtjen përmenden emrat e katalanasve Aleksandër Song e Martin Montoja.kohaislame

Artikulli paraprakReali nuk ia fal "dakikun", ia mbush portën gola
Artikulli vijuesUshtria serbe keqtrajton banorët e Konçulit