Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Shkodër

Një rrjet prostitucioni u shkatërrua në Shkodër, ndërsa shtatë persona u arrestuan.

Pesë vajza të reja, të dyshuara nga policia se ushtronin prostitucion dhe dy tutorët e tyre, u arrestuan mesditën e të shtunës në Shkodër, ndërsa prej muajsh mbaheshin në përgjim dhe hetim nga forcat operacionale të policisë vendore./TCH/

Artikulli paraprakLulzim Basha: Diplomacia ekonomike, mision i pamundur
Artikulli vijuesLeukemia