Vdes serbi, u rrëzua në shkallë

0
178

Një serb nga Novobërda është sjell në spitalin e Gjilanit pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar.
Dyshohet se viktima për shkak të konsumimit të tepruar të alkoolit është rrëzuar nëpër shkallët e katit të dytë të shtëpisë dhe si pasojë nga lëndimet e marra ka ndërruar jetë.
Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në obduksion. Ndërkohë, njësiti përkatës policor është duke hetuar rastin në fjalë