VIDEO – Ah lumturia

Hoxha i nderuar Ismail Bardhoshi në këtë video me titull “Ah Lumturia”, jep disa këshilla rreth lumturisë në këtë kohë depresive që po jetojmë, për ta dëgjuar këshillën klikoni më poshtë:

Artikulli paraprakShpërthim tjetër në Bruksel, kësaj radhe në stacionin e trenave (Foto)
Artikulli vijuesEgjipti nis stërvitjen e përbashkët detare me SHBA-të dhe EBA-në