VIDEO: Fjalë rrënqethëse – Flet babai i vajzës së zhdukur në Shipkovicë

Shkup, 4 gusht – Babai i vajzës së zhdukur në Shipkovicë të Tetovës ka sqaruar situatën rrënqethëse për vajzën e tij të zhdukur e cila ende po kërkohet nga ushtria dhe banorët lokal. Ai sqaron se si ka ndodhur kjo tragjedi, si i ka ndihmuar fqinji i tij dhe kërkon ndihmë nga Zoti që të paktën të gjendet kufoma i fëmiut të tij, transmeton “Zhurnal”. 

Për më shumë ndiqeni videon e TV Art.

Artikulli paraprakNe dhe Tetova jonë
Artikulli vijuesShkupi dhe Maqedonia perëndimore u përfshinë nga shiu dhe bubullima