Viva Fresh Store “terrorizon” fëmijët, me lodra të frikshme për Halloween (Foto)

Viva Fresh Store është bërë gati për natën e shtrigave të njohur si “Halloween”. Por ata e kanë tepruar me një produkt të ri që është vërtetë frikësues.

Disa lodra të frikshme fëmijësh në formën e gjymtyrëve të këputura janë në shitje në këtë market.

“Kjo është e tepërt, nuk ka hajgare me këso gjërash” ka thënë një qyetarë për këto lodra./

Artikulli paraprakNdërtohet qendër rehabilituese për fëmijë me nevoja të veçanta në Gjakovë
Artikulli vijuesHoxhaj dhe Bushati bashkë në Gjermani, për ekonominë dhe konsullatën e përbashkët