Aksident i rëndë, automjeti përplaset me dy kuaj në autostradën e Tetovës

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje rreth orës 21:45 minuta në autostradën Gostivar – Tetovë, shumë afër pikëpagesës rrugore të Gostivarit. Automjeti që ka qenë duke lëvizuar nga Tetova për në Gostivar, është përplasur me dy kuaj që kanë ngelur të ngordhur në vendngjarje, ndërsa brenda automjetit ka pasur tre persona, burri, gruaja dhe një fëmijë. Nga aksidenti, jetën në vendngjarje e ka humbur gruaja, kurse antarët e tjerë janë dërguar në Spitalin e Gostivarit ku u është dhënë ndihma e parë mjeksore.

12993425_470285306500825_1927496214105592491_n

Artikulli paraprakMaqedoni: Paralajmërohen kundër-protesta për të enjten
Artikulli vijuesIbrahimi: Enveristët i kthehen mëmës Rusi