Benitez: Ronaldo, mos u ndal me gola

0
223

Trajneri i Real Madridit, Rafael Benitez ka thënë se është i kënaqur me rekordin e golave të Cristiano Ronaldos, duke kërkuar nga ai që të mos ndalet së shënuari.

“Unë shpresoj që Ronaldo të mos ndalet së shënuari dhe që ne të përfitojmë nga ai”, ka thënë Benitez.