Mos mbetsh me të mbrojtë Alma Lama!

Kryeredaktori i TV SHENJA Ismail Sinani ka komentuar “mbrojtjen” që ja dha Alma Lama deputetes së BDI-së Ermira Mehmeti pasi që kjo e fundit është bërë top temë në opinion pas disa skandaleve të përgjimeve telefonike, Sinani ka shkruar:

“Mos mbetsh me të mbrojtë Veçeri, Dnevniku dhe kuptohet Alma Lama!”

Artikulli paraprakITSHKSH, bashkëpunim me Institutin për Hulumtime Ballkanike në Edirne
Artikulli vijuesSulmet në Bruksel, ngrihen akuzat ndaj Faycal Cheffou