Hoxhë Ahmed Kalaja: Këta gjeste të ketyre vëllezërve tanë u pengojn disave

Hoxhë Ahmed Kalaja Këta gjeste të ketyre vëllezërve tanë u pengojn disave, na thuna veç kaq, " Allahu i udhëzoft "....

Vrisni gjithë dynjanë…

Enklid Pelari, në një status të tij shkruan: "Vrisni gjithë dynjanë po të doni dhe mos kini frikë se askush nuk ju quan terrorrist...

Pse nuk del Ali Ahmeti me demantu se ai nuk e ka sha Pejgamberin?!

Zekerija ALIMI Qe 7-8 muj ka dal llafi se Ali Ahmeti e ka sha Pejgamberin, pse nuk del Ali Ahmeti me demantu kete muhabet?...

Asnjë fotografi e Skenderbeut dhe Elena Gjikes nuk janë larguar

Ky është statusi që kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti ka shkruar sot pasi dolën fjalë se TIKA pas renovimit ka larguar nga...

Servilizmi frankofon i shqiptarëve dhe gafat ballkanike të Turqisë!

Është një nga mendimtarët më të shquar që kanë shqiptarët. Modest dhe i thukët, i thotë gjërat troç. Është ky pra, Kreshnik Osmani, kryetar...

Është i sakatosur e i gjakosur, por nuk qanë.

Shikojeni këtë fëmijë sirian 5-vjeçar! E shihni? Është i sakatosur e i gjakosur, por nuk qanë. E dini pse?! Ka humbur shpresën se ndokush do t'i përgjigjet vajit...

Kryqi në Butel: Ky është edhe një mëkat që nuk mund të falet assesi!

Muhamed Murtezi Shqiponja vërtet mund të fluturojë lartë, 'deri në qiell', por kryqi paralajmëruar 55 metërsh është absurdi radhës që mund të na ndodhë....

Na ndiqni

169,812NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...

Aleksander Vuçiq mbledh Këshillin e Sigurisë

E përditshmja serbe “”Blic” ka mësuar se presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka ftuar Këshillin e Sigurisë Kombëtare për shkak të aksionit të sotëm...