RESPEKT DEUTSCHLAND (Gjermania dhe Refugjatët) – STATUS

Gjermania si shtet eshte tu ju dhon msim tolerance jo veç perendimorve por krejt botes RESPEKT DEUTSCHLAND   - Sunullah Islami

Vdiq dijetari i fundit shqiptar i shkences se hadithit Shuajb Arnauti

Sot vdiq dijetari i fundit shqiptar i shkences se hadithit Shuajb Arnauti. Ai ishte njeri nder tre dijetaret me te medhenje te ketij dhe...

"Renditi prioritetet sipas rëndësisë ngase punët tua nuk mbarojnë derisa të të vijë vdekja"

"Renditi prioritetet sipas rëndësisë ngase punët tua nuk mbarojnë derisa të të vijë vdekja"Hoxhë Ekrem Avdiu

Euro 2016 – Disa që krenohen me femra shqiptare të zhveshura

Iljasa Salihu Po ngelet pikërisht ajo që nuk do të duhej të na ndodhte; në sajë të kombëtares së futbollit, me të madhe po krenohet...

Pse më quani "terorist"?

PSE MË QUANI ‘’ TERRORIST ‘’ ??? Përkushtimi me ibadet, nuk të bën terrorist, nuk të bën terrorist as shkuarja në xhami, nuk të bën...

Hoxhë Eljasa Mahmudi: Ju lumtë, Mërgim Mavraj! alkoolin Islami e konsideron nënë e të...

Hoxhë Eljasa Mahmudi Ju lumtë, Mërgim Mavraj! Fajet nuk janë te futbollistët, por te autoritetet e FSHF-së që e kanë pranuar këtë kompani të haramit të...

Kryqi në Butel: Ky është edhe një mëkat që nuk mund të falet assesi!

Muhamed Murtezi Shqiponja vërtet mund të fluturojë lartë, 'deri në qiell', por kryqi paralajmëruar 55 metërsh është absurdi radhës që mund të na ndodhë....

Ti je KATOLIK nuk je PATRIOT! (ka dallim)

Nga Vëllau Qysh mundesh me demasku një patriot me bateria? - Poston për Fan S. Nolin, Poston për Priftin shqiptar në Argjentinë (që se njeh...

Shpend Ahmeti i del në krah Mërgim Mavrajt

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes një statusi në Facebook ka folur rreth vendimit të futbollistit të kombëtares shqiptare Mërgim Mavraj dhe refuzimit e...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...