17 ide të shkëlqyeshme për banjën tuaj

Kumti ju prezanton me disa nga idetë më të bukura për dekorimin e ndjeshëm dhe krijues të banjove. Siç do ta kuptoni, ju nuk...

Lakra e kuqe

Lakra e kuqe dhe dobitë e shumta shëndetësore Anglisht: Red cabbage. Emri shkencor: Brassica oleracea Capitata Lakra e kuqe njihet edhe me emrat: lakra blu, lakra vjollcë....
video

Si ta paketoni valixhen në menyrën e duhur (Video)

Nëse ndonjëherë keni pasur probleme në mbylljen e valixheve, videoja jonë do t'ju tregojë se si mund të bëni maksimumin nga çdo centimetër -...

#5 Ide për ndriçimin e kopshtit apo oborrit

# Ide për ndriçimin e kopshtit apo oborrit
video

Si ti zbardhoni dhëmbët në shtëpi për 3 minuta

Si ti zbardheni dhëmbët tuaj në shtëpi në vetëm 3 minuta në vitin 2018 me sendet shtëpiake. Të gjitha që ju duhet është kjo: - sode...

Tetë fjali që nuk duhet t’ia thoni fëmijës

Në sjellje me fëmijët, sado që jeni të hidhëruar apo të lënduar, përmbahuni nga fjalët e rënda dhe fyese. Për të mos lënduar personalitetin...

Disa këshilla për ujitjen e luleve

Shumë shpesh arsyeja e vyshkjes së luleve është ujitja e tepruar, me qëllimin më të mirë, ose ngase nuk ujitet mjaft që është rast...

Teknikë e pabesueshme për eliminimin e aromave të padëshiruara të frigoriferit!!

Nëse vendosni një filxhan të mbushur me kafe Turke në frigorifer, ajo eliminon të gjitha aromat e padëshiruara në të. Kjo është një mënyrë...

14 mënyra për të hequr çdo gërvishtje

Një lëvizje e pakujdesshme mund të lërë gërvishtjet e shëmtuara në gjërat tuaja të preferuara. Por nuk ka nevojë të humbasësh dëshpërimin apo të...

Si të përzgjedhim llampat për shtëpi?

Kur projektoni  dekorimin e shtëpisë tuaj, ndriçimi i disa dhomave  duhet të zërë një vend të rëndësishëm ne vendimit qe merrni. Nga opsionet e...

Na ndiqni

166,487NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...