Sunday, January 23, 2022

Princi jordanez, Al Hussein kandidon për presidencën e FIFA-s

0
AMMAN - Princi jordanez, Ali Bin Al Hussein, zëvendës/president i FIFA-s dhe përfaqësues i Azisë, njoftoi sot vendimin e tij për të paraqitur kandidaturën...

United ofertë për Pogban

0
Manchester United është i gatshëm të paguajë 55 milionë funte për të sjellë Paul Pogba përsëri në Old Trafford në fund të sezonit. Ekipi...

Usain Bolt i artë edhe në Rio 2016 (Video)

0
Historia e përshëndet xhamajkanin, Usain Bolt si atletin më të madh të të gjitha kohërave. Në garën më të pritur të Olimpiadës, atë të 100...