Akademik Nexhat Daci thur vargje për Prof.Dr Shefqet Krasniqin (VIDEO)

Akademik Nexhat Daci thur vargje për Prof.Dr Shefqet Krasniqin (VIDEO)   https://www.youtube.com/watch?v=rYqndV0iLPs

Video/ Punoni ulur gjatë gjithë ditës? Ja pasojat…

Punoni ulur gjatë gjithë ditës? Nëse po, jeni duke e dëmtuar trupin tuaj duke mos bërë asgjë. Erica Fritz, terapiste dhe menaxhere e “Orthopedic...

“Omran është një fëmijë me shumë fat”, mesazhi prekës i doktorit për botën (Video)

5-vjeçari Omran Daqneesh, u bë simbol i vuajtjeve të Aleppo-s. Fotografia e një djali sirian të tronditur që qëndronte i ulur në një ambulancë,...

Eksperiment social: Shikoni reagimin e kalimtarëve, kur shohin se një mysliman që falet në...

Dy shokë kanë realizuar një eksperiment social, për të shikuar nëse qytetarët do të ndërhynin kur të shohin një burrë mysliman duke u keqtrajtuar...

Haxhiu plak faleminderon Turqit për ndihmën që japin në lagjen e Hasanbegut

Kontingjeti Turk i ndihmave ishte prezent që nga fillimi i krizës pas vërshimeve në lagjen e Hasanbegut, në këtë video eksluzive nga Koha Islame...

Banori i Hasanbegut edhe pse me dëme të mëdha pajtohet me caktimin e Zotit

Koha Islame edhe njëher ishte në lagjen e Hasanbegut ku pa prej së afërmi dëmet e shkaktuara nga vërshimet që ndodhën javën e kaluar....

Nusret Kurtishi vjen me ilahi të re (Video)

Interpretuesi i njohur i ilahive, Nusret Kurtishi ka lansuar ilahinë e tij të re të titulluar “Bismilah”. Tekstin e kësaj ilahije e ka shkruar Fidush...

Me pas qenë na shqiptarët katolik?! – Ja çfarë tha Milaim Zeka… (video)

Gazetari i njohur Milaim Zeka në një video flet rreth përkatësisë Islame që shumica e popullit shqiptarë ka, a i pengon kësaj Europës, Perendimit?...

Baca Rexhep Qosja mesazh shqiptarëve – Mos folni me gjuhë të shkaut për Turqinë

Mendjedrituri Rexhep Qosja jep një mesazh madhështor popullit shqiptarë që të mos flasin me gjuhë të shkaut për Turqinë! https://www.youtube.com/watch?v=WCSelQIG_6k&feature=share

Njihuni me kosovarin që agjëroi 69 muaj të Ramazanit

Njihuni me kosovarin që agjëroi 69 muaj të Ramazanit https://www.youtube.com/watch?v=6tlP71a_6pY

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...