Derbi mes Galatasarayit dhe Fenerbarçes do të luhet pa tifozë

STAMBOLL (AA) – Derbi mes Galatasarayit dhe Fenerbarçes i vlefshëm për kategorinë e Superligës turke, Spor Toto është vendosur të luhet pa tifozë për arsye sigurie, raporton Anadolu Agency (AA).

Artikulli paraprakKatër të plagosur nga sulmi në Stamboll në përkujdesje intensive
Artikulli vijuesTiranë, policia çaktivizon lëndë eksplozive të vendosur në një automjet