Ky vend i makinës për fëmijë shndërrohet në një karrocë fëmijësh në sekonda! (Video)

Çdo vit, mijëra fëmijë të vegjël vriten ose plagosen në rrëzime të makinave.

Gjithkush e di se të gjithë fëmijët duhet të kenë në një vend në veturë kur hipin për sigurinë e tyre. Kjo është mënyra e vetme për të mbrojtur fëmijët tuaj në rast aksidenti automobilistik dhe kërkohet gjithashtu nga ligji. /Kumti.com

Artikulli paraprakNdërtimi i shtëpisë për 6 orë (Video)
Artikulli vijuesMënyra më e shpejtë për të hequr kockat e peshqve dhe lëkurën (Video)