Përlotet Adem Ramadani (Video)

Këtë javë i ftuar në emisionin “N’Kosovë Show” do të jetë ish-këngëtari Adem Ramadani.

Ai foli për jetën e tij para dhe pas përkushtimit të tij në fe, si dhe performoi disa ilahi.

Numri i shikuesve në publik ishte rekord.

Në një moment atë e tradhëtuan edhe lotët.

Se për çfarë u përlot Adem Ramadani, shikoni të dielën nga ora 20:30 në First Channel.

https://www.facebook.com/firstchannel/videos/1130145903720440/

Artikulli paraprakSëmundja AIDS në Afrikë, më pak e përhapur në vendet muslimane
Artikulli vijuesPërmbyten dy anije me refugjatë në Mesdhe, 239 të vdekur