Policia e Kosovës në aksion, ja për çka bëhet fjalë

Policia e Kosovës ka arrestuar shtatë persona që dyshohet se janë përfshirë në fajde në rajonin e Pejës, raporton portali Koha.net.150 policë të njësitit special janë përfshirë në aksion gjatë të cilit janë gjetur para, kallashnikovë, pistoleta dhe municion.

Shtatë persona tjerë janë duke u kërkuar nga Policia e Kosovës.

Artikulli paraprak “Qyteti s’është më”! Shkon në 22 numri i viktimave të tërmetit
Artikulli vijuesAto që nuk dini për Apple: Përse në iPhone, koha ka mbetur gjithmonë 9:41?