Shkelzen Gashi: Ilir Deda, intelektual medioker e politikan prostitutë

0
301

Studiuesi dhe analisti, Shkelzen Gashi ka shkruar në llogarinë e tij në Facebook se ka shumë mospajtime me Vetëvendosjen por mendon se Ilir Deda që ai ka shkruar vetëm inicialet(i.d.) është intelektualist një medioker, kurse politikisht një prostitutë.

Ja postimi i plotë:xenimedioker