Si ta lidhni kravatën (Video)

Si ta lidhni një kravatë hap pas hapi. Nëse doni të shpejtë dhe të lehtë, ju mund të përdorni këtë video./Kumti.com

 

Artikulli paraprakNënshkruhet kontrata për ndërtimin e Spitalit të Ferizajt
Artikulli vijuesSami Lushtaku për Kamishin: Ai është zagar