Škoda Fabia me paketë të re

0
193
Kompania Škoda ka publikuar programin e saj të plotë për prezantim në vjetorin e 34-të të ngjarjes Wörthersee (mbledhja e kompanive Tuner), në Austri.
 
Përveç veturës Rally, Fabia R5, konceptit FUNstar dhe Octavia RS 230, Škoda në Austri do të prezantojë edhe modelin tashmë të paralajmëruar, Fabia Combi R5, por edhe modelin Fabia Red&Grey Plus, transmeton Koha.net.
 
Red&Grey Plus është paketa dizajnuese e cila në vete ngërthen shirita me ngjyrë të kuqe dhe gri, retrovizoret me ngjyrë të kuqe, rrotat me diametër prej 17-inç me ngjyrë të kuqe, spoiler të përparmë, set pragjesh, difuzer të pasmë, spoiler të pasmë në çati, si dhe xhamat e errët.