Zaev: Do të dëgjoni se si Gruevski dhe Mijallkovi me BDI-në kanë montuar vendime gjyqësore (VIDEO)

0
202

Shpalosja e materialeve komprometuese për pushtetin aktual nga lideri i opozitës, Zoran Zaev, do të vazhdojë gjatë ditës së sotme.  

 

Zaev çaste më parë tha se do të mësojmë edhe të vërtetën se si funksionarë të VMRO-së dhe BDI-së janë marrë vesh për gjykime në procese gjyqësore, për zgjedhjet e shumë të tjera, raporton Almakos.

“>