Eksperiment tjetër social në Gjakovë: Mos abuzoni me fëmijë, se gjakovari të rreh midis...

Anëtarët e grupit “GJ07 Prank”, kanë bërë një tjetër eksperiment social në Gjakovë. Këtë herë, eksperimenti ndërlidhet me mbrojtjen e të drejtave të fëmijëve. Në një...

Tërmeti në Itali në momentin e ndeshjes Pescara – Atalanta (VIDEO)

Tërmeti në Itali në momentin e ndeshjes Pescara - Atalanta (VIDEO)   https://www.youtube.com/watch?v=k9hquTvryAM

Ky test i tmerrshëm tregon çfarë ndodh, kur përplaseni me veturë që lëviz me...

Normalisht shpejtësitë mbi 140 km/h, konsiderohen nga shumë njerëz si shpejtësi që mund të përdoret vetëm në pistën e veturave të garave. Megjithatë, shihet se...

Ja metoda se si ta zbuloni se kush po ju telefonon me numër privat...

Të gjithë bezdisemi nëse na telefonojnë pa numër. Dikush, i cili nuk ka as emër dhe as figurë, por që i bie telefonit tuaj...

Si t’i bëni gomat e vjetra të duken si të reja

Blerja e gomave të reja mund të kushtojë. Varësisht nga lloji i veturës, çmimi i një gome mund të fillojë nga 100 euro. Kur nuk...

Akademik Nexhat Daci thur vargje për Prof.Dr Shefqet Krasniqin (VIDEO)

Akademik Nexhat Daci thur vargje për Prof.Dr Shefqet Krasniqin (VIDEO)   https://www.youtube.com/watch?v=rYqndV0iLPs

Haribo me yndyrë derri

Ky është një lajm nga Tribuna Channel, që tregon se Haribo përmban yndyrë derri: https://www.youtube.com/watch?v=lEn8jX0u1j4&feature=youtu.be

Video/ Shikoni si prodhohet “Audi Q5”

Javën e shkuar filloi prodhimi i modelit të ri të “Audi Q5” në fabrikën e “Volkswagen” në Meksikë. Kjo fabrikë ka kapacitet prodhimi prej 150,000...

"I pastrehu" Musliman merr përgjigje të çuditshme nga të huajt

Një gruas ju heq shamia derisa ajo po ecte në rrugë dhe ky sulm është përshkruar si sulm i motviuar në baza raciste javën...

Video: Vajza e vogël siriane kërkon dëshpërimisht babanë e saj

Një tjetër video vie nga Siria e cila të thyen zemrën. Është një vajzë e cila është goditur pas sulmit në shtëpinë e saj,...

Na ndiqni

170,370NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Si t’i shpëtoni jetën një fëmije nëse po mbytet

A e dini se një fëmijë vdes çdo pesë ditë nga mbytja me ushqim dhe më shumë se 80% e prindërve nuk kanë absolutisht...

Si t’i dalloni vezët e freskëta

Sa herë bëhet fjalë për blerjen e vezëve, pyetja është gjithmonë e njëjtë: ku mund t’i gjejmë të freskëta? Dhe gjithmonë është e vështirë, për...

Ju kanë ftuar në intervistë pune? – Mos i lini pa bërë këto 5...

Krahas praktikimit të shtrëngimit të duarve apo asaj që po planifikoni të vishni në një intervistë pune, me shumë rëndësi është edhe ajo që...