7 Gabimet në veshje që të gjitha femrat i bëjnë

Ju mund të shkoni në palestër gjatë gjithë kohës, hani vetëm mollë të gjelbërta, shkoni për një vrapim çdo mëngjes dhe përfundoni me shifrën e ëndrrave tuaja … por pastaj ju mund të prishni të gjitha duke zgjedhur veshje të gabuar. Përndryshe, ju nuk mund të keni mungesë të papërsosmërive që mund të fshihen lehtësisht duke zgjedhur rrobat e duhura.

Andaj ne Kumti kemi vënë së bashku me stilistët më të mirë një përzgjedhje e këshilla shumë efektive për t’ju ndihmuar të duken të shëndetshme në vetëm dy minuta, të gjithë duke zgjedhur gjënë e duhur për të veshin.

Sheshe të mëdha

 

Printime horizontale

Shumë dekorime

Printime të mëdha me elemente horizontale

Vija të gjera horizontale

Ngjyra të ndritshme

 

Artikulli paraprakJuniku përuron qendrën për pajisje me dokumente dhe regjistrim të veturave
Artikulli vijuesSi ta mbroni fëmijën nga rrëmbimi? Ja disa rregulla të pazavendësueshme (Video)