Rama: Qytetarëve, denonconi korrupsionin online!

Kryeministri Rama nëpërmjet një statusi në Facebook fton qytetarët të denoncojnë çdo rast korrupsioni që ndeshin në jetën e përditshme, që Shqipëria të marrë...

Ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Tiranë, nis brenda këtij muaji

Ndërtimi i xhamisë së Namazgjasë do të nisë brenda këtij muaji dhe pritet të përfundojë në vitin 2018. Pas shumë debateve duket se tashmë...

Mot i keq dhe temperatura të ulta në Shqipëri

TIRANË - Vazhdojnë temperaturat e ulta dhe reshjet e dëborës në shumë zona në Shqipëri. Megjithëse situata në shumicën e akseve të Republikës së...

Tiranë, kryhen 4 transplatet e para falas të veshkave edhe në spitalet jopublike

Ministri i Shëndetësisë i Shqipërisë, Ilir Beqaj, i shoqëruar nga drejtori i FSDKSH-së (Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor), Dr. Astrit Beci,...

Turqia i dhuron ushtrisë shqiptare 10 autobusë

Autoritetet shtetërore turke u kanë dhuruar 10 autobusë Forcave të Armatosura të Republikës së Shqipërisë, në kuadër të marrëveshjes së bashkëpunimit financiar-ushtarak midis dy...

Në tragetin "Norman Atlantic" 13 të vdekur, 30 të zhdukur

Numri i të vdekurve në tragetin "Norman Atlantic", e cila u përfshi nga zjarri teksa lundronte nga porti grek Patras në Ankona të Italisë,...

Në tragetin “Norman Atlantic” 13 të vdekur, 30 të zhdukur

Numri i të vdekurve në tragetin "Norman Atlantic", e cila u përfshi nga zjarri teksa lundronte nga porti grek Patras në Ankona të Italisë,...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...