Isa Mustafa: Kalimi i Demarkacionit hap udhë për shumë procese

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka përshëndetur ratifikimin e demarkacionit në Kuvend, duke thënë se shënjimi i Kufirit me Malin e Zi i hap udhën shumë proceseve për Kosovën.

“LDK-ja, duke e bërë të mundshëm këtë hap të madh përpara, dëshmoi se është parti që i mbron vetëm interesat e Republikës së Kosovës dhe të qytetarëve të saj. Urime!”, ka shkruar Mustafa në Facebook./Kumti.com

Artikulli paraprakFajon: Do të bëjë gjithçka që vizat të bëhen realitet
Artikulli vijuesKadri Veseli humb nervat, shan deputetin e VV, Ti q… robt (Video)