Sunday, September 19, 2021

U pyet Mulla Jakupi: "A janë duke e lënë shqiptarët fenë?"

0
U pyet Mulla Jakupi: "A janë duke e lënë shqiptarët fenë?" Jakup Asipi: "Jo, shqiptarët nuk e lënë fenë, por ata po lazdërohen fetarishtë mirë...

Çka thotë #Vëllau mbi shkollimin e fëmijëve në disa shkolla?

0
Arian Xhezairi apo i mirënjohur si #Vëllai përmes një postimi në Facebook ka prekur një pikë të rëndësishme që ka të bëjë me edukimin...

Kastrioti i BESËS për mosvotimin e ligjeve të PSP-së: VMRO më të sigurtë i...

0
“E votuan Toni Naunovskin për kryetar të Komisionit për mbrojtje nga diskriminimi i njohur për qëdrimet e tij antishqiptare, lejuan që Milenko Nedelkovski i...

Te xhamia musliman te mexha shejtan.

0
A e dini cila është zemra e luhatshme? Zemra e luhatshme është ajo zemër që t'bëj unë musliman - vjen dreqi për një masdarke...

Elvis Naçi: jemi Vëllezer dhe kështu do të jemi InshAllah

0
Neve nuk na ndan Mjekrra as pantollat e shkurt sepse na bashkon qellimi Zoti, edhe pse me gabime, jemi Vellezer dhe keshtu do te jemi...

Kur i vjen momenti i vdekjes njeriut!

0
Shpesh na ndodh që kur i vjen momenti i vdekjes njeriut, ai don me na thënë diçka mirëpo vdes, ndërsa neve na mbetet pikë...

Motra të nderuara, një dite do të mbuloheni prej kokës e deri në thembër!

0
Motra të nderuara, një dite do të mbuloheni prej kokës e deri në thembër dhe do të lëshoheni në varr. Mos lejoni që dita...

Siria – Po demaskohet bota e ashtuquajtur e qytetëruar

0
Faktori nderkombetar, me ne krye OKB-ne dhe superfuqite kane humbur nje element te rendesishem te forces dhe ndikimit te tyre, qe eshte morali. Skena...

Hashim Thaçi qenka pikëlluar për ngordhjen e kriminelit izraelit Shimon Perez

0
Hashim Thaçi qenka pikëlluar për ngordhjen e kriminelit izraelit Shimon Perez, duke e cilësuar atë si mik të tij dhe të Kosovës si dhe...

"Dilinxhilleku i shqiptarëve në humanizëm! "

0
Del një femër e bukur e cila kërkon ndihmë për tu shëruar, shpërthen bota e internetit me shpërndarje, madje edhe mediat dhe kompanitë telefonike...