Hamilton, i pari në provat e lira, ndjek Raikkonen dhe Rosberg

0
Një xhiro e mirë i mjaftoi britanikut Lewis Hamilton për të treguar se kush është dominuesi i Formulës 1 në ditët e sotme. Piloti...

Ronaldo më i madh se Messi, ja sa vlejnë këmbët e tij!

0
Edhe pse është praktikë e zakontë për klubet e mëdha që t’i sigurojnë lojtarët për t’i mbrojtur investimet e tyre, shuma që Real Madridi...

Ivan Rakitic: Edhe lojtarët e Cityt kanë mundur të kënaqen me kryeveprat e Messit

0
"Messi ishte impresiv, është e pabesueshme se çfarë ai mund të bëjë në terren", ka thënë bashkëlojtari i tij në Barcelonë, kroati Ivan Rakitic....