Kryeministri malazez viziton Kosovën më 6 shkurt

Kryeministri i Republikës së Malit të Zi, Dushko Markoviq, viziton Kosovën, bën të ditur Zyra për informim e kryeministrit.

Sipas njoftimit, ai do të qëndrojë në Prishtinë më 6 shkurt, dhe me këtë rast do të takohet me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Artikulli paraprakKy është moti në fundjavë
Artikulli vijuesSi të negocioni kur blini një makinë