Modifikohet Audi RS6 Avant

0
244

Audi Exclusive kësaj radhe është përkujdesur për modifikimin e modelit Audi RS6 Avant, i cili është duke u ekspozuar në Audi Forum Neckarsulm

RS6 Avant tani është me një ngjyrë shumë atraktive, Mocha Latte, i cili po ashtu posedon sistemin RS-Sport të shkarkimit, si dhe enterierin dy-ngjyrësh me qepje kontraste.

Nën kapak gjendet motori me kapacitet prej 560 kuaj fuqi, e cila është e mjaftueshme që ky modeli i familjes karavan-sportiv shpejtësinë prej 0 deri në 100 kilometra në orë ta arrijë për 3,9 sekonda.

 

Koha.net/