Haribo me yndyrë derri

Ky është një lajm nga Tribuna Channel, që tregon se Haribo përmban yndyrë derri: https://www.youtube.com/watch?v=lEn8jX0u1j4&feature=youtu.be

Dëgjo suren Vakia me titra shqip

Dëgjo suren Vakia me titra shqip https://www.youtube.com/watch?v=vqH3bWQ-_cg

VIDEO – Sexhde pa Abdest

Vazhdojmë me publikimin e pyetjeve dhe përgjigjeve me qëllim mësimin e fesë tonë Islame, pyetja e radhës e cila i dedikohet hoxhës së nderuar...

VIDEO – Gratë në Xhehnem

Hoxha i nderuar Bedri Lika në këtë video flet (me hadithe) për Gratë në Xhehnem, e lusim Allahun që të ma ruan nga përfundimi...

Pamje mahnitëse, pas shiut qindra pellgje lumi në Mekë

Këto pamje që shihen në rrugët dhe shkretëtirën e Mekës ndoshta na paralajmërojnë profetësinë e Muhamedit a.s. i cili na ka treguar se nuk...

VIDEO – Videoja "Selefijtë e sodit" nga Mulla Jakup Hasipi (r.a)

Ka kohë që në Youtube qarkullon një video me titull “Selefijtë e sodit” nga Hoxha i ndjerë Jakup Hasipi (Rahimehullah), dikush me qëllim apo...

VIDEO – Për ata që janë kundër ndërtimit të Xhamive

Fatkeqësisht kurrë se kemi paramenduar se edhe tek Shqiptarët do të hasim njerëz që haptas flasin kundër Xhamive (sikur bëjn Serbet me shekuj) por...

VIDEO – Çka i tha bossi i Casinos Hoxhës Ferid Selimi

Se lojërat “e fatit” jan të shtuara në shoqërinë tonë tregon fakti se nuk ka mbetur qosh në lagjet tona ku nuk ka së...

Na ndiqni

169,404NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...

Rritet numri i policëve të plagosur – i pesti duke u trajtuar

Është rritur numri i policëve të plagosur në aksionin e policisë në Veri të vendit.Numri deri tani ka shkuar në pesë. Rastin për klankosova.tv e...